16 Kasım 2016 Çarşamba

Kelebeğin ömrü bir gündür...


Benim güven dolu bir aşkım var. Beni çok seven ama bir türlü yaşayamadığımız, el ele tutuşup gezemediğimiz, sevgimizi yaşantımızla hissettiğimiz bir aşk. Hala umut dolu, hala canlı bir aşk günden güne kor olan.
Biz kalpte birken çok severken, zaman şu an istemiyor kavuşmamızı, ama biliyoruz hissediyoruz ne kadar kavuşamasakta hala seviyor, seviliyoruz ve her yeni gün bizi birbirimize daha da yaklaştırıyor. Ve bir gün o güneş bizim için doğduğunda el ele tutuşup koşacağız sahilde dalgalara doğru, uzanıp çimlere yıldızları izleyeceğiz hissediyoruz. Her gün daha da heyecanlı daha da umut dolu bekliyoruz. Bizim güneşimizin doğacağı ve özgürlüğe yelken açacağımız günü.

Hani kelebeğin ömrü bir gündür ya bir gün yaşamak bir ömre değer. Gerçek aşk engellere rağmen dokunmadan görmeden aynı sabaha uyanmadan bunu bile bile sabretmek, umutla beklemektir. Bir bakış bir bakışa neler neler anlatır, bir bakış bir bakışı senelerce ağlatır.
Herkesin kendine has bir aşk hikayesi vardır. Efsaneler de bu şekilde oluyor diye düşünüyorum. Aşk güzeldir yaşayabilirsen ama kavuşamazsan, sevdiğin halde ayrı kalmak zorundaysan, o zaman ızdırap olur, keder olur.

HÜLYA ÇAKICI


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder