21 Şubat 2016 Pazar

TOKAT DEVLET HASTANESİ YÖNETİMİ ÇOCUKLAR İÇİN ÇOK GÜZEL BİR İLKE İMZA ATTI...TOKAT DEVLET HASTANESİNDE ÇOCUKLAR ameliyathaneye girerken heyecan ve korku yaşamasın diye BAŞHEKİM güzel bir karar almış.
Çocuklar ameliyathaneye sedye ile değil, akülü arabalar ile eğlenerek giriyor. Hastane yönetimini bu ince ve güzel düşüncelerinden dolayı tebrik ediyoruz.
Çok güzel bir uygulama...

Sevginin gücü her şeye yeter. Mesleğini sevmek, insanı sevmek böyle güzel oluşumlara imza attırıyor. Olay Doktor olmakta değil, insan olabilmek de.
Ayrıca doktorları ameliyata hastasıyla aynı anda giriyor. Hastanın ameliyat kıyafetini doktor giydiriyor. Masaya yatırıp hazırlayıp, ameliyatı unutturmak çok kısa sürüyor. 
Moral ve Doktorların yaklaşımı önemli. Sadece arabayla girmek değil, yüz yüze onların korkusunu yok etmek arkadaş gibi davranmak.
Bu güzel düşüncelerinden dolayı Hastane Başhekimi ve Emeği geçen Herkese çok teşekkürler. İnşallah diğer hastanelere de örnek olur.
Çocukların kokusunu, heyecanını eğlenceli hale getirmek çok güzel davranış.

Yönetici durumundaki insanlar kendi menfaatlerini ön plana çıkarmasalar, düşünmeye zahmet etseler ve düşündüklerini uygulayabilseler 
bunun gibi çok daha güzel şeyler ortaya çıkacaktır.

Sevgi, ilgi, hoşgörü vs. gibi duygular her kapıyı açar. Her kalbi fetheder. İnsanı insan yapan güzel duygulardır.
Allah her makama ve koltuğa sizin gibi makamının ve koltuğunun hakkını verenleri oturtur inşallah.

HÜLYA ÇAKICI